Dekoracje wnętrz

Grafika na szkle

Nowoczesne dekoracje wnętrz to sposób na niebanalną aranżację i nadanie swojemu mieszkaniu wyjątkowego klimatu. Wykonujemy na zamówienie szkło z grafiką, czyli szklaną taflę z wydrukiem laminowanym za szkłem. Ogromna liczba dostępnych wzorów, a także możliwość zaprojektowania swojej grafiki, pozwalają stworzyć wnętrze doskonale dopasowane do własnych potrzeb.

Każda grafika na szkle jest unikalna – spośród wielu dostępnych w sklepie wzorów można wybrać ten, który najbardziej Ci się podoba, i dostosować go do swoich potrzeb. Jeśli jednak żaden ze wzorów do Ciebie nie przemawia, przygotujemy coś, co zaproponuje sam Klient.

Foto-obrazy na płótnie

Foto obraz z wybranego przez Państwa zdjęcia wydrukowanego na płótnie canvas oraz oprawionego w malarski blejtram.

Druk eko-solwentowy w jakości 1440dpi oznacza, że kolory w pomieszczeniu przez lata nie wypłowieją. Druk jest bardzo odporny na warunki zewnętrzne i posiada żywe barwy.

Na życzenie możemy zastosować gratis efekty kolorystyczne w postaci : czerni i bieli/sepii/kontrastu.

Wymiary: 100×70cm, 70×50cm, 100×50cm lub inne

Foto-naklejki na ścianę

Naklejka z nadrukowaną fotografią. Naklejki są wykonane z matowej, samoprzylepnej, odpornej na wilgoć folii PCV.

Fototapety mogą przedstawiać krajobrazy – fotografie plaży. Współczesne fototapety poszerzyły zakres tematyczny i obecnie można znaleźć na nich praktycznie wszystko. Od aktów poprzez podwodny świat, panoramy miast, retro aż do mrocznych, śmiesznych itd.

Zachęcamy do skorzystania z naszej gotowej bazy obrazów: