Reklama Częstochowa

Reklama Częstochowa Pimolti to reklama zewnętrzna, uliczna, ambientowa ale także banery, kasetony, szyldy, tablice czy reklama wielkoformatowa. Oferujemy profesjonalny wydruk i przygotowanie do druku.

Outdoor (ang. na zewnątrz) – reklama zewnętrzna, reklama uliczna, out of home, nazywany także skrótem ooh dosłownie „poza domem”. Jej celem jest dostarczanie przekazu reklamy do konkretnych miejsc, z treścią dopasowaną do lokalizacji (local advertising).

Outdoor oznacza reklamę eksponowaną na zewnątrz. Prezentowana na specjalnie do tego przeznaczonych nośnikach reklamy: tablicach reklamowych, billboardach, citylightach, słupach ogłoszeniowych, nośnikach zamocowanych na wiatach przystankowych czy kioskach, tablicach elektronicznych, telebimach, banerach itp.

Niestandardowym rozwiązaniem w reklamie zewnętrznej jest reklama ambientowa: opakowywanie budynków lub reklama wielkoformatowa z wykorzystaniem form trójwymiarowych.

Outdoor jest elementem działań reklamowych ATL (Above The Line), czyli działań realizowanych poprzez ogólnodostępne, środki masowego przekazu. W odróżnieniu od innych mediów (np. prasy lub telewizji) outdoor przenosi wyłącznie treść reklamową.

Najpopularniejsze nośniki reklamy zewnętrznej to:

Banery

Banner (z ang. sztandar, transparent) jest formą reklamy, komunikatu lub innego przekazu. Najczęściej jest to wydrukowany na płachcie materiału przekaz informacyjny lub reklamowy. Cechy charakteryzujące skuteczny banner to: przyciągający oko, oryginalny wygląd, wyróżniający się z każdej strony, zwięzła treść, zmuszająca oglądającego do interakcji – zawierająca pytania i celne, ale krótkie stwierdzenia.

Szyldy Reklamowe i tablice informacyjne

Tablice i szyldy mogą być wykonane na PCV, banerze, blasze, plexi, szkle, sklejce. Tablice informacyjne z nazwą firmy, z kierunkiem dojazdu, szyldy reklamowe na fasady budynków oraz folie do wyklejania na witrynach sklepowych i tabliczki identyfikacyjne do biur i urzędów.

Kasetony świetlne, litery 3d i pylony

Wykonujemy dowolne reklamy świetlne i kasetony jednostronne lub dwustronne na zamówienie klienta.

Billboardy

Ogólna, popularna nazwa wielkoformatowych tablic przeznaczonych do prezentacji plakatów reklamowych. Najczęściej umieszczany przy ulicach lub przy drogach poza obszarami zabudowanymi. Często oświetlony dla zapewnienia odpowiedniej widoczności plakatu nocą.

Reklama wielkoformatowa

Zazwyczaj eksponowana bezpośrednio na ścianach budynków lub w czasie remontu budynku na rusztowaniu. Wykonane są z siatki winylowej, backlightu (przepuszcza światło) lub pełnego winylu banner, frontlight (nie przepuszcza światła).


Pimolti Częstochowa - Reklama i Druk - m.in. druk wielkoformatowy, litery 3D, druk wizytówek